Jums neizdevās atrast kāroto automašīnu mūsu katalogā, taču Jūs zināt to, kādai tieši būtu jābūt Jūsu automašīnai? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad mums ir risinājums.

Pateicoties mūsu ilggadējai darbībai auto tirdzniecības nozarē, mēs esam ieguvuši gan neatsveramu pieredzi un kontaktus, gan arī esam izveidojuši plašu Eiropas sadarbības partneru tīklu. Tas, galvenokārt, dod mums iespēju piedāvāt Jums jebkuru pārdošanā esošu automašīnu Eiropas Savienības ietvaros. Pie tam, mēs ne tikai palīdzēsim Jums šo auto iegādāties un nogādāt līdz Jūsu galamērķim, nokārtojot visas nepieciešamās formalitātes, bet arī, pirms šī auto iegādes, sniegsim savu vērtējumu par automašīnas kopējo stāvokli, lai Jūs varētu būt drošs par to, ko sagaidīt no iekārotā spēkrata.

Tāpēc, ja vien Jums ir kādi jautājumi par auto iegādes iespējām vai citiem ar šo procesu saistītiem jautājumiem, droši sazinieties ar mums vai nu telefoniski, vai arī ar e-pasta starpniecību – mēs būsim priecīgi sniegt atbildes uz visiem Jūsu uzdotajiem jautājumiem.


Sazinieties ar mums!

Ja neviena no mūsu katalogā šobrīd atrodamajām automašīnām nepiesaista Jūsu uzmanību, taču, Jūs, tomēr, vēlaties atrast savu "īsto" auto, tad painformējiet mūs par to vai nu nosūtot e-pastu, vai arī piezvanot uz mūsu norādītajiem tālruņiem.

Mēs no Jums sagaidām maksimāli detalizētu informāciju par vēlamās automašīnas modeli, gadu, komplektīciju un citiem Jums nozīmīgiem parametriem.

Mēs esam pārliecināti, ka, pateicoties mūsu plašajam kontaktu lokam, mēs atradīsim Jums vispiemērotāko risinājumu.


Mēs sagatavosim piedāvājumu!

Balstoties uz Jūsu sniegto informāciju par vēlamo automašīnu un tās komplektāciju, mēs, pāris dienu laikā, sagatavosim un nosūtīsim Jums jūsu prasībām atbilstošāko piedāvājumu!


Sniegsim detalizētu informāciju!

Ja kāda no mūsu atsūtītajā piedāvājumā atrodamajām automašīnām Jūs ieinteresēs, mēs, ja nepieciešams, noskaidrosim visu par šo automašīnu pieejamo informāciju, tajā skaitā arī informāciju par automašīnu kopējo tehnisko stāvokli. Mums ir svarīgi, ka mūsu klients ir informēts par to, ko iegādājas vēl pirms tiek veikta automašīnas iegāde.

Šāda pieeja ļauj izvērtēt konkrētā darījuma lietderību, kā arī izvairīties no dažādiem nepatīkamiem pārsteigumiem, no kuriem lielākoties nav pasargāti tie pircēji, kam trūkst kompetences automašīnu iegādes procesā.


Sakārtosim formalitātes!
Pēc automašīnas iegādes, mēs parūpēsimies, lai arī atlikušie jautājumi tiktu atbilstoši sakārtoti. Mēs nokārtosim visas ar dokumentāciju saistītās formalitātes, veiksim automašīnas transportēšanas procesa uzraudzību, nogādājot automašīnu Jūsu norādītajā galamērķī, kā arī, ja būs nepieciešams, palīdzēsim nokārtot arī autolīzinga un apdrošināšanas jautājumus.

Atrodi savu auto

Parādīt rezultātus

Ir jautājumi? Sazinies!

Rolands Vindelis
Rolands Vindelis
+37129113342
Juris Rupeiks
Juris Rupeiks
+37126654444
Mūsu birojs
Mūsu birojs
+37129113342
Lietotas un mazlietotas automašīnas katalogs.